UM i terreng

Sharing is caring!

UM i terreng gikk av stabelen i Gauldal med 100 deltakere.

 I følge sykling.no ble det kjørt hardt i alle klasser.

 

Topp 3 i UM-klassene:

Menn 16

1 Martin Emil Siggerud                   Soon CK                                     00:46:50
2 Erik Høiås                                 Birkebeineren IF Sykkel                  00:49:09
3 Petter Bergmann                        Konnerud IL Sykkel                       00:50:26

Kvinner 16

1 Tiril Liverud Knudsen                  Konnerud IL Sykkel                        00:38:22

Menn 15

1 Tobias Halland Johannessen        Drøbak-Frogn IL Sykkel                 00:48:10
2 Sebastian Dreyer Heldahl            Kristiansands CK                         00:48:14
3 Olaf Richter Hoffstad                 Sandefjord SK                            00:48:39

Kvinner 15

1 Thea Siggerud                           Soon CK                                  00:36:37
2 Sigrid Bye                                 Eidsvoll SK                               00:41:46
3 Elen Fleten                               Asker CK                                  00:46:06

Menn 14

1 Gabriel Cornelis Slinger               Svelvik SK                                00:30:55
2 Jørgen Anmarkrud                     Konnerud IL Sykkel                     00:32:20
3 Ole Andreas Bækken                  TVK                                         00:34:19

Kvinner 14

1 Tuva Elise Siggerud                  Soon CK                                    00:18:37
2 Berit Nordsæter Resell               TVK                                          00:19:31
3 Johanne Dahl Norland                SK Rye Sykkel                            00:21:56

Menn 13

1 Emil Ravnåsen Vangen              Fiskum IL Sykkel                           00:36:53
2 Markus Skreen Vognild              Oppdal SK                                   00:37:51
3 Fredrik Andre Haug                  Svelvik SK                                   00:39:43

Kvinner 13

1 Helene Marie Fossesholm            Fiskum IL Sykkel                              00:20:02
2 Nora Lindquist                          Horten OCK                                     00:20:51
3 Hedda Kristiansen                     CK Nittedal                                      00:23:30

 
 
 

 

Facebook Comments Box